Na webových stránkach Slovenskej národnej knižnice (SNK) používame súbory cookies. Prezeraním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies nájdete TU.

 

  



TOP 100 výpožičiek - Autori

Prehľad TOP 100 výpožičiek (formát xls na stiahnutie) v KIS Virtua v kategóriách:

TOP 100 výpožičiek |   TOP 100 autori  |  TOP 100 autori slovenskí  |  TOP 100 tituly  |  

PoradieAutorPočetRok
1KWOK, MAN-HO111742016
2PARKER, JULIA105882016
3BREZINA, THOMAS105512016
4DÁN, DOMINIK87242016
5KELEOVÁ-VASILKOVÁ, TÁŇA71622016
6STEEL, DANIELLE70082016
7DISNEY, WALT57792016
8NESBO, JO50752016
9BALOGH, MARY50162016
10SIMON, FRANCESCA42812016
11HEVIER, DANIEL41362016
12DEVERAUX, JUDE39412016
13CONNELLY, MICHAEL38112016
14PRONSKÁ, JANA37702016
15FUTOVÁ, GABRIELA36882016
16DOBŠINSKÝ, PAVOL34382016
17CHRISTIE, AGATHA33172016
18GILLEROVÁ, KATARÍNA31372016
19HAMZOVÁ, MÁRIA29742016
20BENKOVÁ, JANA28912016
21ROBERTS, NORA28552016
22BENTON, JIM27002016
23ADLER, ELIZABETH26382016
24WARREN, TRACY ANNE25692016
25LINDSEY, JOHANNA25302016
26ĎURÍČKOVÁ, MÁRIA24992016
27FARTELOVÁ, MARTA24242016
28KLEYPAS, LISA24012016
29MANKELL, HENNING23942016
30SILVA, DANIEL23902016
31URBANÍKOVÁ, EVA23392016
32KINNEY, JEFF23162016
33MARTIN, KAT22462016
34FEATHER, JANE22272016
35HAVRANOVÁ, IVANA22092016
36BENDOVÁ, KRISTA21612016
37BROWN, SANDRA21592016
38MEADOWS, DAISY21312016
39ONDRIOVÁ, IVANA20952016
40COELHO, PAULO20882016
41GRISHAM, JOHN20772016
42CORNWELL, PATRICIA DANIELS20732016
43ROWLING, J. K.20702016
44KING, STEPHEN20382016
45HLAVATÁ, DANA19802016
46FIELDING, JOY19682016
47PROBST, JENNIFER18772016
48LÄCKBERG, CAMILLA18632016
49BENZONI, JULIETTE18632016
50ĎURANOVÁ, MÁRIA18602016
51FOLEY, GAELEN18552016
52ČERVENÁK, JURAJ18342016
53KARIKA, JOZEF18242016
54DUŠEK, DUŠAN17962016
55BANÁŠ, JOZEF17312016
56VERNE, JULES17302016
57PAVLOVIČ, JOZEF17302016
58HRONSKÝ, JOZEF CÍGER17272016
59SHAKESPEARE, WILLIAM17132016
60GERRITSEN, TESS16992016
61RIMOVÁ, ANDREA16822016
62NAGYOVÁ-DŽERENGOVÁ, PETRA16792016
63MILER, ZDENĚK16732016
64RÚFUS, MILAN16582016
65SPARKS, NICHOLAS16572016
66VARÁČKOVÁ, MIROSLAVA15512016
67TUREK, IVAN15272016
68ANDREWS, V. C.15222016
69PETLÁK, ERICH15172016
70COOK, ROBIN14932016
71FRANCIS, DICK14782016
72PODJAVORINSKÁ, ĽUDMILA14672016
73ARCHER, JEFFREY14512016
74WEBB, HOLLY14442016
75DEARY, TERRY13952016
76RÁZUSOVÁ-MARTÁKOVÁ, MÁRIA13822016
77MOYES, JOJO13752016
78MACHÁČOVÁ, ADRIANA13662016
79CODDINGTON, ANDREA13532016
80RIORDAN, RICK13442016
81DAHL, ROALD13252016
82ŠULAJOVÁ, ZUZKA13042016
83REICHS, KATHY12642016
84JOHNSON, REBECCA12562016
85CLARK, MARY HIGGINS12532016
86BECNEL, REXANNE12312016
87FRIČOVSKÝ, LADISLAV12232016
88KEPLER, LARS12222016
89SMITH, L. J.12022016
90JARUNKOVÁ, KLÁRA11992016
91FILAN, BORIS11962016
92MCBAIN, ED11802016
93KUKUČÍN, MARTIN11472016
94RIVERS, FRANCINE11452016
95PATTERSON, JAMES11442016
96PEDEVILLA, PIA11382016
97GREEN, JOHN11242016
98WILSON, JACQUELINE11192016
99DAY, SYLVIA11182016
100SAINT-EXUPÉRY, ANTOINE DE11162016
1BREZINA, THOMAS121982015
2KWOK, MAN-HO96122015
3DÁN, DOMINIK85862015
4KELEOVÁ-VASILKOVÁ, TÁŇA81182015
5PARKER, JULIA75902015
6STEEL, DANIELLE70912015
7NESBO, JO49702015
8BALOGH, MARY46332015
9SIMON, FRANCESCA46062015
10DISNEY, WALT44612015
11DEVERAUX, JUDE44602015
12CONNELLY, MICHAEL41202015
13FUTOVÁ, GABRIELA37422015
14LINDSEY, JOHANNA35992015
15HEVIER, DANIEL33932015
16KLEYPAS, LISA33852015
17ROBERTS, NORA30952015
18PRONSKÁ, JANA30802015
19HAMZOVÁ, MÁRIA30712015
20URBANÍKOVÁ, EVA30562015
21BROWN, SANDRA30202015
22MARTIN, KAT29522015
23GILLEROVÁ, KATARÍNA29482015
24ADLER, ELIZABETH29472015
25CHRISTIE, AGATHA29382015
26BENTON, JIM29372015
27MEADOWS, DAISY29212015
28BENDOVÁ, KRISTA28512015
29SILVA, DANIEL26912015
30KINNEY, JEFF26422015
31ĎURÍČKOVÁ, MÁRIA25622015
32FARTELOVÁ, MARTA25502015
33SHAKESPEARE, WILLIAM25302015
34GRISHAM, JOHN25282015
35BENKOVÁ, JANA24852015
36COELHO, PAULO24092015
37NAGYOVÁ-DŽERENGOVÁ, PETRA23562015
38KING, STEPHEN23352015
39PAVLOVIČ, JOZEF23112015
40DAILEY, JANET23062015
41WARREN, TRACY ANNE22992015
42FIELDING, JOY22772015
43CORNWELL, PATRICIA DANIELS22382015
44ROWLING, J. K.22332015
45FEATHER, JANE21902015
46ĎURANOVÁ, MÁRIA20932015
47MANKELL, HENNING20912015
48ONDRIOVÁ, IVANA20762015
49VARÁČKOVÁ, MIROSLAVA20182015
50BENZONI, JULIETTE19612015
51FRANCIS, DICK18902015
52RÚFUS, MILAN18692015
53WILSON, JACQUELINE18432015
54HLAVATÁ, DANA18192015
55HAVRANOVÁ, IVANA17942015
56COOK, ROBIN17812015
57VERNE, JULES17762015
58RÚČKOVÁ, ENJA17532015
59CODDINGTON, ANDREA17242015
60GERRITSEN, TESS17222015
61HRONSKÝ, JOZEF CÍGER17142015
62MATKIN, MAXIM E.17102015
63SPARKS, NICHOLAS17082015
64KARIKA, JOZEF17002015
65BANÁŠ, JOZEF16622015
66RÁZUSOVÁ-MARTÁKOVÁ, MÁRIA16602015
67RIMOVÁ, ANDREA16522015
68TUREK, IVAN16342015
69PODJAVORINSKÁ, ĽUDMILA16152015
70PETLÁK, ERICH16012015
71ANDREWS, V. C.15842015
72FOLEY, GAELEN15812015
73MILER, ZDENĚK15702015
74CLARK, MARY HIGGINS15602015
75DAHL, ROALD15512015
76ČERVENÁK, JURAJ15312015
77DOBŠINSKÝ, PAVOL15212015
78FILAN, BORIS14932015
79RIORDAN, RICK14852015
80JARUNKOVÁ, KLÁRA14792015
81PROBST, JENNIFER14752015
82LÄCKBERG, CAMILLA14672015
83MORAVČÍK, ŠTEFAN14352015
84DEARY, TERRY14262015
85BECNEL, REXANNE14242015
86ŠULAJOVÁ, ZUZKA14122015
87MONOŠOVÁ, MARTINA13732015
88KRAUSOVÁ, KARIN13702015
89REICHS, KATHY13642015
90MCBAIN, ED13572015
91QUICK, AMANDA13562015
92PRŮCHA, JAN13292015
93FULMEKOVÁ, DENISA12992015
94SMITH, L. J.12952015
95COULTER, CATHERINE12852015
96BARTKOVÁ, ALICA12822015
97MORIC, RUDO12592015
98ULIČIANSKY, JÁN12312015
99KRENTZ, JAYNE ANN12272015
100GARWOOD, JULIE12262015
1Brezina, Thomas209772014
2Keleová-Vasilková, Táňa121692014
3Dán, Dominik114242014
4Steel, Danielle95832014
5Disney, Walt80722014
6Simon, Francesca64852014
7Deveraux, Jude64782014
8Connelly, Michael63342014
9Roberts, Nora60132014
10Futová, Gabriela58692014
11Lindsey, Johanna57122014
12Balogh, Mary56402014
13Kleypas, Lisa55722014
14Brown, Sandra51092014
15Meadows, Daisy48962014
16Martin, Kat48282014
17Christie, Agatha47312014
18Adler, Elizabeth46912014
19Nesb?, Jo45422014
20Grisham, John43872014
21Wilson, Jacqueline42672014
22Hamzová, Mária41972014
23Gillerová, Katarína41722014
24Ďuríčková, Mária40662014
25Coelho, Paulo40602014
26Silva, Daniel40142014
27Urbaníková, Eva40002014
28Rowling, J. K.36562014
29Fartelová, Marta36432014
30Fielding, Joy36432014
31Hevier, Daniel35562014
32Smith, L. J.34932014
33Nagyová-Džerengová, Petra34682014
34Cornwell, Patricia Daniels34652014
35Hronský, Jozef Cíger34212014
36Bendová, Krista33422014
37Petlák, Erich32402014
38Pronská, Jana32262014
39King, Stephen32202014
40Shakespeare, William31002014
41Benková, Jana30002014
42Rúfus, Milan29962014
43Sparks, Nicholas29572014
44Feather, Jane29532014
45Verne, Jules29312014
46Cook, Robin28602014
47Gerritsen, Tess28352014
48Matkin, Maxim E.27592014
49Francis, Dick27372014
50Kinney, Jeff27222014
51Wilson, Anne27212014
52Benton, Jim26922014
53Benzoni, Juliette26622014
54Průcha, Jan26422014
55Ďuranová, Mária26412014
56Rúčková, Enja26262014
57Turek, Ivan26102014
58Deary, Terry25872014
59Pavlovič, Jozef25542014
60Matoušek, Oldřich25252014
61Brown, Dan24872014
62Dobšinský, Pavol24342014
63Becnel, Rexanne24322014
64Kukučín, Martin24272014
65Varáčková, Miroslava24182014
66Warren, Tracy Anne23992014
67Zelina, Miron23932014
68Clark, Mary Higgins23712014
69Podjavorinská, Ľudmila23672014
70Banáš, Jozef23082014
71Miler, Zdeněk22702014
72Coddington, Andrea22642014
73Arnold, Nick22482014
74Fagnart, A.22062014
75Šulajová, Zuzka22002014
76Coulter, Catherine21632014
77Quick, Amanda21302014
78Dahl, Roald21252014
79Andrews, V. C.21222014
80Gavora, Peter20822014
81Dale, Jenny20792014
82Arthur, Robert20732014
83Garwood, Julie20642014
84Riordan, Rick20582014
85Montgomery, Lucy Maud20272014
86Cabot, Meg20262014
87McBain, Ed20092014
88Lewis, C. S.20072014
89Tolkien, J. R. R.19942014
90Baričák, Pavel Hirax19922014
91Noël, Alyson19872014
92Fulmeková, Denisa19432014
93Filan, Boris19102014
94Saint-Exupéry, Antoine de18842014
95Deaver, Jeffery18732014
96Atkins, Peter W.18272014
97Doyle, Arthur Conan18252014
98Krentz, Jayne Ann18232014
99Austen, Jane18212014
100Bradford, Barbara Taylor17692014
1BREZINA, THOMAS,255982013
2KELEOVÁ-VASILKOVÁ, TÁŇA,129082013
3DÁN, DOMINIK,105652013
4STEEL, DANIELLE,98192013
5DISNEY, WALT,76732013
6Simon, Francesca66652013
7DEVERAUX, JUDE,66292013
8Meadows, Daisy65652013
9LINDSEY, JOHANNA,63682013
10KLEYPAS, LISA,60872013
11CONNELLY, MICHAEL,60302013
12BROWN, SANDRA,58102013
13MARTIN, KAT,56472013
14Smith, L J.55782013
15FUTOVÁ, GABRIELA,55492013
16CHRISTIE, AGATHA,50982013
17ROBERTS, NORA,47912013
18Adler, Elizabeth47472013
19ĎURÍČKOVÁ, MÁRIA,45292013
20Grisham, John,44542013
21GILLEROVÁ, KATARÍNA,43602013
22FIELDING, JOY,42182013
23URBANÍKOVÁ, EVA,42132013
24BALOGH, MARY,41982013
25RÚFUS, MILAN,40812013
26COELHO, PAULO,40772013
27SILVA, DANIEL,39932013
28Arthur, Robert39412013
29HAMZOVÁ, MÁRIA,38332013
30HRONSKÝ, JOZEF CÍGER,37082013
31WILSON, ANNE36712013
32SHAKESPEARE, WILLIAM,35932013
33ROWLING, J K.,35642013
34HEVIER, DANIEL,35612013
35CORNWELL, PATRICIA DANIELS,35012013
36CABOT, MEG,34302013
37NESBO, JO,34002013
38BENDOVÁ, KRISTA,33492013
39KWOK, MAN-HO,32592013
40NAGYOVÁ-DŽERENGOVÁ, PETRA,32542013
41Gerritsen, Tess32272013
42WILSON, JACQUELINE,32172013
43PODJAVORINSKÁ, ĽUDMILA,31562013
44ZELINA, MIRON,29812013
45KUKUČÍN, MARTIN,29572013
46FRANCIS, DICK,29402013
47FARTELOVÁ, MARTA,29362013
48FAGNART, A.29172013
49KING, STEPHEN,29122013
50ANDREWS, V C.28462013
51PRŮCHA, JAN,28422013
52ĎURANOVÁ, MÁRIA,27812013
53SAINT-EXUPÉRY, ANTOINE DE,27802013
54CLARK, MARY HIGGINS,26902013
55SCHAVEL, MILAN26422013
56Becnel, Rexanne26132013
57Varáčková, Miroslava25612013
58Noël, Alyson24922013
59RÚČKOVÁ, ENJA24782013
60QUICK, AMANDA,24672013
61MATKIN, MAXIM E.24662013
62PRONSKÁ, JANA24582013
63KINNEY, JEFF,24312013
64DOBŠINSKÝ, PAVOL,24282013
65CAST, P C.24082013
66DALE, JENNY24062013
67FILAN, BORIS,24062013
68Štefánková, Mária23982013
69Verne, Jules,23892013
70MILER, ZDENĚK,23672013
71CAST, KRISTIN23392013
72MORAVČÍK, ŠTEFAN,23112013
73AUSTEN, JANE,22832013
74KRENTZ, JAYNE ANN,22642013
75PETLÁK, ERICH,22352013
76BRAT, ROMAN,22262013
77MATOUŠEK, OLDŘICH,22072013
78MCBAIN, ED,21172013
79ARNOLD, NICK,20742013
80CODDINGTON, ANDREA20542013
81ONDREJOV, ĽUDO,20452013
82BANÁŠ, JOZEF,20202013
83TOLKIEN, J R R.20182013
84FULMEKOVÁ, DENISA,20102013
85BENKOVÁ, JANA,19962013
86Brown, Dan,19922013
87BENTON, JIM,19852013
88SPARKS, NICHOLAS,19692013
89RÁZUSOVÁ-MARTÁKOVÁ, MÁRIA,19412013
90TAJOVSKÝ, JOZEF GREGOR,19362013
91DEARY, TERRY,19112013
92TUREK, IVAN,19042013
93Blair, L E.19022013
94ŠABO, MICHAL18962013
95DEAVER, JEFFERY,18942013
96BENZONI, JULIETTE,18622013
97BALOGOVÁ, BEÁTA18592013
98AWDRY, W.18582013
99MEYER, STEPHENIE,18562013
100COLE, KRESLEY18552013
1Brezina, Thomas188132012
2Disney, Walt135442012
3Keleová-Vasilková, Táňa91632012
4Kwok Man-Ho78192012
5Steel, Danielle64002012
6Dán, Dominik60812012
7Grimm, Jacob54182012
8Parker, Julia54132012
9Dobšinský, Pavol48272012
10Meadows, Daisy47422012
11Rúfus, Milan47292012
12Simon, Francesca45902012
13Podjavorinská, Ľudmila43032012
14Deveraux, Jude42272012
15Hevier, Daniel40642012
16Smith, L J.36312012
17Futová, Gabriela36212012
18Martin, Kat35422012
19Brown, Sandra34902012
20Kleypas, Lisa34422012
21Fielding, Joy32512012
22Gillerová, Katarína31442012
23Hamzová, Mária30112012
24Lindsey, Johanna29702012
25Ďuríčková, Mária28722012
26Connelly, Michael28632012
27Adler, Elizabeth28332012
28Balogh, Mary27392012
29Silva, Daniel26972012
30Cabot, Meg26572012
31Coelho, Paulo26052012
32Francis, Dick25752012
33Rázusová-Martáková, Mária25462012
34Nagyová-Džerengová, Petra24592012
35Shakespeare, William24402012
36Hronský, Jozef Cíger24072012
37Clark, Mary Higgins22732012
38Gerritsen, Tess22562012
39Wilson, Jacqueline22362012
40Fagnart, A.22342012
41King, Stephen21902012
42Bendová, Krista21712012
43Andrews, V C.21562012
44Roberts, Nora20972012
45Pavlovič, Jozef20562012
46Kukučín, Martin20472012
47Urbaníková, Eva19872012
48Lindsey, Johanna19642012
49Christie, Agatha19622012
50Ďuranová, Mária19332012
51Fartelová, Marta18912012
52Christie, Agatha18832012
53McBain, Ed,18602012
54Matkin, Maxim E.18392012
55Dale, Jenny18372012
56Cast, P C.18032012
57Pronská, Jana17962012
58Varáčková, Miroslava17472012
59Grisham, John16962012
60Becnel, Rexanne16912012
61Cook, Robin16832012
62Sheldon, Sidney16442012
63Cartland, Barbara16332012
64Quick, Amanda16292012
65Woodiwiss, Kathleen E.16112012
66Krentz, Jayne Ann15782012
67Filan, Boris15742012
68Arthur, Robert15552012
69Zelina, Miron15322012
70Dailey, Janet15242012
71Průcha, Jan14862012
72Feather, Jane14822012
73Atkins, Peter W.14752012
74Meyer, Stephenie14742012
75Banáš, Jozef14602012
76Grisham, John,14562012
77Bickmore, Barbara14342012
78Verne, Jules,14232012
79Tajovský, Jozef Gregor14212012
80Awdry, W.14202012
81Bramblett, Reid14002012
82Cole, Kresley13872012
83Wilson, Jacqueline13752012
84Noël, Alyson13572012
85Nesbø, Jo,13492012
86Moravčík, Štefan13112012
87Benzoni, Juliette13092012
88Brown, Dan,12942012
89Boková, Helena12942012
90Deary, Terry12932012
91Schröder, Rainer M.12502012
92Bradford, Barbara Taylor12372012
93Štefánková, Mária12242012
94Blair, L E.12182012
95Saint-Exupéry, Antoine de12152012
96Spencer, La Vyrle11922012
97Garwood, Julie11692012
98Fulmeková, Denisa11662012
99Bianki, Vitalij11552012
100Shan, Darren11502012
1Brezina, Thomas198722011
2Keleová-Vasilková, Táňa93152011
3Steelová, Danielle86952011
4Kwok Man-Ho79082011
5Brownová, Sandra62002011
6Disney, Walt55942011
7Lindsey, Johanna47872011
8Dán, Dominik47772011
9Meadows, Daisy46682011
10Deveraux, Jude43412011
11Martin, Kat40092011
12Wilson, Jacqueline39552011
13Adlerová, Elizabeth35582011
14Cabot, Meg35322011
15Simon, Francesca34422011
16Futová, Gabriela32542011
17Rowlingová J K.32422011
18Fieldingová, Joy32322011
19Coelho, Paulo32072011
20Kleypas, Lisa31412011
21Connelly, Michael31372011
22Gillerová, Katarína30592011
23Baloghová, Mary28892011
24Parkerová, Julia27672011
25Blair, L E.27532011
26Christie, Agatha27342011
27Hamzová, Mária27092011
28Quick, Amanda26892011
29Benzoniová, Juliette26372011
30Andrews, V C.25912011
31Roberts, Nora25572011
32Grisham, John25522011
33Hevier, Daniel25222011
34Feather, Jane24662011
35Francis, Dick24072011
36Cornwell, Patricia D.23822011
37Awdry, W.23582011
38Cook, Robin23362011
39Garwood, Julie22432011
40Krentz, Jayne Ann21942011
41Matoušek, Oldřich21862011
42Bradford, Barbara Taylor21852011
43Silva, Daniel21582011
44Deary, Terry21552011
45Urbaníková, Eva21362011
46Woodiwiss, Kathleen E.21192011
47Clark, Mary Higgins21182011
48Cartlandová, Barbara21082011
49Pavlovič, Jozef20782011
50Rúfus, Milan20062011
51King, Stephen19872011
52Dale, Jenny19442011
53Gerritsen, Tess19332011
54Ďuranová, Mária19202011
55Meyer, Stephenie18762011
56Smith, L J.18262011
57Sheldon, Sidney18172011
58Ďuríčková, Mária18002011
59Dailey, Janet17702011
60Nagyová-Džerengová, Petra17652011
61Shakespeare, William17512011
62McCombie, Karen17432011
63Fartelová, Marta17142011
64Matkin, Maxim E.17112011
65Cast, P C.16932011
66Podjavorinská, Ľudmila16922011
67Brown, Dan16822011
68Arthur, Robert16302011
69Schröder, Rainer M.16162011
70Spencer, La Vyrle15912011
71Průcha, Jan15672011
72Collinsová, Jackie15402011
73Pronská, Jana14982011
74Arnold, Nick14682011
75Deaver, Jeffery14582011
76Fulmeková, Denisa14452011
77Hronský, Jozef Cíger14332011
78Becnel, Rexanne14272011
79Petlák, Erich14232011
80Ondrejkovič, Peter13932011
81Zelina, Miron13522011
82Archer, Jeffrey13442011
83Boková, Helena13122011
84Turek, Ivan13122011
85Filan, Boris12912011
86Sparks, Nicholas12912011
87McBain, Ed12892011
88Gavora, Peter12812011
89Bickmore, Barbara12672011
90Däniken, Erich von12412011
91Small, Bertrice12352011
92Atkins, Peter W.12102011
93Dobšinský, Pavol11952011
94Varáčková, Miroslava11812011
95Miler, Zdeněk11742011
96McKinney, Meagan11702011
97Vágnerová, Marie11542011
98Cole, Kresley11492011
99Jefferies, Cindy11452011
100Austen, Jane11432011
1Brezina, Thomas254462010
2Keleová-Vasilková, Táňa129422010
3Disney, Walt99822010
4Cabotová, Meg85022010
5Steelová, Danielle83632010
6Brownová, Sandra73692010
7Meadows, Daisy72892010
8Lindsey, Johanna63102010
9Deveraux, Jude58502010
10Dán, Dominik52402010
11Wilson, Jacqueline50182010
12Martin, Kat43972010
13Fielding, Joy39702010
14Coelho, Paulo38512010
15Adlerová, Elizabeth38092010
16Gillerová, Katarína37512010
17Futová, Gabriela37222010
18Hamzová, Mária35782010
19Connelly, Michael35262010
20Awdry, Wilbert Were33832010
21Simon, Francesca33242010
22Rowling, J K.32202010
23Baloghová, Mary32122010
24McCombieová, Karen31052010
25Nagyová-Džerengová, Petra30602010
26Andrews, Virginia Cleo30262010
27Krentz, Jayne Ann30072010
28Grisham, John30052010
29Blair, L.E.29122010
30Cornwell, Patricia Daniels28282010
31Feather, Jane27882010
32Roberts, Nora27832010
33Kleypas, Lisa27772010
34Brown, Dan27652010
35Silva, Daniel27562010
36Clark, Mary Higgins27102010
37Bradfordová, Barbara Taylor27072010
38Cook, Robin26972010
39Gerritsen, Tess26952010
40Matoušek, Oldřich26332010
41Zelina, Miron25402010
42Shakespeare, William25202010
43Quick, Amanda25192010
44Meyer, Stephenie24752010
45Cartlandová, Barbara24512010
46Ďuranová, Mária24222010
47Ondrejkovič, Peter24072010
48Christie, Agatha23742010
49Deary, Terry23372010
50Průcha, Jan23172010
51Urbaníková, Eva23062010
52Woodiwiss, Kathleen E.22942010
53Arthur, Robert22692010
54Dale, Jenny22582010
55Benzoniová, Juliette22372010
56Garwood, Julie21732010
57Ďuríčková, Mária21672010
58Jefferies, Cindy21632010
59Francis, Dick20942010
60Schröder, Rainer M.20442010
61King, Stephen20422010
62Willett, Marcia19462010
63Rúfus, Milan19202010
64Gavora, Peter19092010
65Boková, Helena19082010
66Fartelová, Marta18802010
67Blyton, Enid17742010
68Palmer, Michael17722010
69Petlák, Erich17502010
70Smith, L J.17422010
71Sheldon, Sidney17292010
72Oram, Hiawyn16942010
73Small, Bertrice16792010
74Arnold, Nick16672010
75Boroš, Július16592010
76Matkin, Maxim E.16312010
77Gehm, Franziska16262010
78Hevier, Daniel16152010
79DiTerlizzi, Tony16092010
80Spencer, La Vyrle15992010
81Fulmeková, Denisa15902010
82Hronský, Jozef Cíger15872010
83Lewis, C.S.15792010
84Repovská, Jarmila15692010
85Dailey, Janet15532010
86Pronská, Jana15392010
87Salinger, J D.14942010
88Collinsová, Jackie14892010
89Margolin, Phillip14612010
90Turek, Ivan14272010
91Phillipsová, Susan Elizabeth14132010
92Austenová, Jane14012010
93Marx, André13952010
94Quinn, Julia13862010
95Johansen, Iris13812010
96Blobel, Brigitte13742010
97Bickmore, Barbara13722010
98Archer, Jeffrey Howard13642010
99McKinney, Meagan13472010
100Montgomery, Lucy Maud13342010
1Brezina, Thomas130582009
2Disney, Walt86912009
3Steelová, Danielle67422009
4Keleová-Vasilková, Táňa63172009
5Brown, Sandra42982009
6Lindsey, Johanna40272009
7Deveraux, Jude36962009
8Blair, L.E.36752009
9Wilson, Jacqueline34172009
10Meadows, Daisy33882009
11Quicková, Amanda28502009
12Adlerová, Elizabeth26152009
13Futová, Gabriela25832009
14Rowlingová, Joanne Kathleen25162009
15Cabot, Meg24712009
16Andrewsová, Virginia Cleo24002009
17McCombie, Karen23382009
18Krentz, Jayne Ann23292009
19Fieldingová, Joy23252009
20Cook, Robin22562009
21Martin, Kat21832009
22Coelho, Paulo21572009
23Rúfus, Milan21562009
24Dán, Dominik21382009
25Cartlandová, Barbara21102009
26Arthur, Robert20852009
27Bradfordová, Barbara Taylor20722009
28Lewis, Cliwe Staples20132009
29Grisham, John19902009
30Clark, Mary Higgins19852009
31Gillerová, Katarína19502009
32King, Stephen19442009
33Cornwell, Patricia Daniels19222009
34Feather, Jane19112009
35Dale, Jenny18962009
36Connelly, Michael18962009
37Roberts, Nora18882009
38Awdry, Wilbert Were18652009
39Hamzová, Mária18012009
40Sheldon, Sidney17282009
41Blyton, Enid17262009
42Gerritsen, Tess17102009
43Christie, Agatha17082009
44Benzoni, Juliette16872009
45Jefferies, Cindy16572009
46Woodiwiss, Kathleen E.16492009
47Jacq, Christian16452009
48Simon, Francesca16392009
49Deary, Terry16042009
50Daileyová, Janet15792009
51Zelina, Miron15692009
52Matoušek, Oldřich15552009
53Nagyová-Džerengová, Petra15292009
54Baloghová, Mary15282009
55Spencer, LaVyrle15222009
56Shakespeare, William15112009
57Ďuríčková, Mária14592009
58Francis, Dick14272009
59Brown, Dan13762009
60Hevier, Daniel13722009
61Silva, Daniel13472009
62Průcha, Jan12592009
63Woodová, Barbara12572009
64Ďuranová, Mária12522009
65Collinsová, Jackie12442009
66Bickmore, Barbara12432009
67Willett, Marcia12302009
68McBain, Ed12182009
69Arden, William12052009
70Kimptonová, Diana11982009
71Garwood, Julie11982009
72Arnold, Nick11962009
73Small, Bertrice11842009
74Johansen, Iris11682009
75Turek, Ivan11622009
76Dahl, Roald11462009
77Pavlovič, Jozef11422009
78McKinney, Meagan11412009
79Brownová, Sandra11312009
80Hronský, Jozef Cíger11242009
81Petlák, Erich11102009
82DiTerlizzi, Tony11102009
83Matkin, Maxim E.11022009
84Palmer, Michael10622009
85Boková, Helena10612009
86Vandenberg, Philipp10362009
87Reesová, Gwyneth10302009
88Meyer, Stephenie10102009
89Gavora, Peter10092009
90Filan, Boris10032009
91Kleypas, Lisa9912009
92Phillipsová, Susan Elizabeth9892009
93Pilcherová, Rosamunde9862009
94Rendellová, Ruth9652009
95Marx, André9602009
96Remarque, Erich Maria9472009
97Ondrejkovič, Peter9432009
98Benzoniová, Juliette9422009
99Cabotová, Meg9362009
100Margolin, Phillip9302009
1Brezina, Thomas84172008
2Disney, Walt67662008
3Steelová, Danielle55452008
4Keleová-Vasilková, Táňa40872008
5Brown, Sandra39412008
6Blair, L E.34822008
7Lindsey, Johanna30332008
8Wilson, Jacqueline29452008
9Deveraux, Jude28592008
10Cabot, Meg25612008
11Quick, Amanda23442008
12Adlerová, Elizabeth20372008
13McCombie, Karen20172008
14Benzoniová, Juliette19342008
15Rowling, J K.18512008
16Cook, Robin17712008
17Fielding, Joy17632008
18Krentz, Jayne Ann17612008
19Blyton, Enid16822008
20Dale, Jenny16722008
21Cartland, Barbara16642008
22Meadows, Daisy15902008
23Andrews, Virginia Cleo15832008
24Arthur, Robert15742008
25Coelho, Paulo15152008
26Grisham, John15092008
27Roberts, Nora15082008
28Clark, Mary Higgins14972008
29Bradfordová, Barbara Taylor14862008
30Connelly, Michael14672008
31Feather, Jane14632008
32Awdry, Wilbert Were14412008
33Dailey, Janet14142008
34Sheldon, Sidney13962008
35Futová, Gabriela13922008
36Cornwell, Patricia D.13812008
37King, Stephen12812008
38Průcha, Jan12682008
39Spencer, La Vyrle12482008
40Zelina, Miron12472008
41Jacq, Christian12082008
42Martin, Kat12062008
43Matoušek, Oldřich12052008
44Willett, Marcia12012008
45Christie, Agatha11872008
46Gillerová, Katarína11862008
47Woodiwiss, Kathleen E.11732008
48Nagyová-Džerengová, Petra11722008
49Kimpton, Diana11692008
50McBain, Ed11692008
51Shakespeare, William11592008
52Small, Bertrice11552008
53Dán, Dominik11532008
54Francis, Dick11442008
55Rúfus, Milan11242008
56Dahl, Roald11222008
57Gerritsen, Tess11202008
58Jefferies, Cindy11042008
59Atkins, Peter W.10972008
60Hamzová, Mária10822008
61Ďuríčková, Mária10782008
62Bickmore, Barbara10212008
63Collins, Jackie10192008
64McKinney, Meagan10112008
65Simon, Francesca10072008
66Brown, Dan10062008
67Wood, Barbara9722008
68Johansen, Iris9562008
69Pavlovič, Jozef9522008
70Petlák, Erich9412008
71Silva, Daniel9322008
72Deary, Terry9072008
73Rendell, Ruth9022008
74Matkin, Maxim E.8952008
75Turek, Ivan8802008
76Arnold, Nick8732008
77Hronský, Jozef Cíger8702008
78Garwood, Julie8252008
79Palmer, Michael8062008
80Arden, William8052008
81Dobšinský, Pavol8012008
82Gavora, Peter7922008
83Pilcherová, Rosamunde7882008
84Ondrejkovič, Peter7732008
85Katuščák, Dušan7702008
86Montgomery, Lucy Maud7662008
87Ďuranová, Mária7552008
88Hevier, Daniel7512008
89Remarque, Erich Maria7152008
90Laurinc, Viliam7142008
91Blobel, Brigitte7082008
92Marx, André7072008
93Vandenberg, Philipp7012008
94Henkel-Waidhofer, Brigitte Johanna7002008
95Margolin, Phillip6912008
96DiTerlizzi, Tony6842008
97Lewis, Clive Staples6702008
98Hemingway, Ernest6632008
99Rodda, Emily6632008
100Nakonečný, Milan6622008
1Disney, Walt33122007
2Brezina, Thomas33052007
3Blair, L.E.22032007
4Steel, Danielle19132007
5Brown, Sandra15262007
6Keleová-Vasilková, Táňa14362007
7Lindsey, Johanna11432007
8Deveraux, Jude9882007
9Krentz, Jayne Ann9732007
10Cabot, Meg8352007
11Benzoni, Juliette7852007
12Quick, Amanda7712007
13Blyton, Enid7672007
14Wilson, Jacqueline7442007
15Arthur, Robert7372007
16Andrews, V C.7052007
17McCombie, Karen7052007
18Meadows, Daisy6952007
19Sheldon, Sidney6822007
20McBain, Ed6782007
21Zelina, Miron6622007
22Grisham, John6362007
23Jacq, Christian6272007
24Clark, Mary Higgins6232007
25Steelová, Danielle6182007
26Rúfus, Milan6102007
27Dale, Jenny6062007
28Francis, Dick6052007
29Adler, Elizabeth5812007
30Arden, William5422007
31Feather, Jane5412007
32Coelho, Paulo5412007
33Roberts, Nora5332007
34McKinney, Meagan5322007
35Cartland, Barbara5122007
36Dailey, Janet5122007
37Dahl, Roald5022007
38Montgomery, Lucy Maud5012007
39Ďuríčková, Mária4972007
40Futová, Gabriela4962007
41Connelly, Michael4882007
42Christie, Agatha4852007
43Woodiwiss, Kathleen E.4682007
44Hronský, Jozef Cíger4652007
45Pavlovič, Jozef4582007
46Cook, Robin4582007
47Bradford, Barbara Taylor4562007
48King, Stephen4552007
49Blobel, Brigitte4462007
50Průcha, Jan4432007
51Pilcher, Rosamunde4392007
52Rodda, Emily4382007
53Johansen, Iris4342007
54Shakespeare, William4212007
55Turek, Ivan4122007
56Rendell, Ruth3982007
57Brown, Dan3962007
58Petlák, Erich3892007
59Fielding, Joy3872007
60Jefferies, Cindy3842007
61Rowling, J K.3812007
62Awdry, W.3692007
63Hevier, Daniel3692007
64Gillerová, Katarína3682007
65Collins, Jackie3672007
66Gavora, Peter3652007
67Spencer, La Vyrle3562007
68May, Karl3542007
69Spencer, LaVyrle3482007
70Matoušek, Oldřich3452007
71Lewis, Clive Staples3442007
72Wood, Barbara3402007
73Archer, Jeffrey3402007
74Martin, Kat3402007
75Dobšinský, Pavol3312007
76Gerritsen, Tess3302007
77Willett, Marcia3262007
78Nagyová-Džerengová, Petra3232007
79Hamzová, Mária3232007
80Moravčík, Štefan3192007
81Garwood, Julie3162007
82Ondrejkovič, Peter3152007
83Lewis, C S.3102007
84Tolkien, J R R.3082007
85Silva, Daniel3072007
86Palmer, Michael3052007
87Cornwell, Patricia D.3052007
88Eco, Umberto3032007
89Marx, André3002007
90Podjavorinská, Ľudmila2942007
91Doyle, Arthur Conan2882007
92Filan, Boris2872007
93Vašek, Štefan2862007
94Vandenberg, Philipp2822007
95Benzoniová, Juliette2822007
96Canfield, Jack2822007
97Conti, Giulia2812007
98Mistrík, Jozef2782007
99Fogle, Bruce2762007
100Nakonečný, Milan2722007


logo dikda katalog gr
logo dikda grlogo online katalog snk new grlogo eiz gr logo slovakiana gr logo zond gr logo dod grlogo mdt online grlogo tak grlogo spytajte sa gr 

OPIS Button-180x71

logo portal navstevnik obdlznik

sn facebooksn googlesn twittersn youtubesn linkedin

Kalendár podujatí SNK

November 2017
pon uto str štv pia sob ned
1
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  01 11 2017
2
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  02 11 2017
3
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  03 11 2017
4
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  04 11 2017
5
6
7
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  07 11 2017
8
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Cyklus vzdelávacích podujatí venovaný vybraným kapitolám a osobnostiam slovenskej literatúry [...]
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  08 11 2017
9
Bratislava, Slovensko
Incheba Expo, Bratislava
Slovenská národná knižnica  Vás pozýva na knižný veľtrh Bibliotéka 2017 9. - 12. [...]
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Brodzany, Slovensko
Slovanské múzeum A. S. Puškina
Slovenská národná knižnica Slovanské múzeum A. S. Puškina Vás pozýva [...]
Dátum :  09 11 2017
10
Bratislava, Slovensko
Incheba Expo, Bratislava
Slovenská národná knižnica  Vás pozýva na knižný veľtrh Bibliotéka 2017 9. - 12. [...]
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  10 11 2017
11
Bratislava, Slovensko
Incheba Expo, Bratislava
Slovenská národná knižnica  Vás pozýva na knižný veľtrh Bibliotéka 2017 9. - 12. [...]
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Slovenská národná knižnica Vás pozýva na výstavu Re500formácia, Výstava vznikla [...]
Dátum :  11 11 2017
12
Bratislava, Slovensko
Incheba Expo, Bratislava
Slovenská národná knižnica  Vás pozýva na knižný veľtrh Bibliotéka 2017 9. - 12. [...]
Dátum :  12 11 2017
13
14
15
Martin, Slovensko
SNK
Slovenská národná knižnica 
si Vás dovoľuje pozvať na odborný seminár [...]
Dátum :  15 11 2017
16
Martin, Slovensko
SNK
Slovenská národná knižnica Vás v rámci cyklu Kultúra na kopci pozýva ochutnať Chuťovky [...]
Dátum :  16 11 2017
17
18
19
20
21
22
23
24
Prešov, Slovensko
Univerzitná knižnica Prešovskej univerzity v Prešove
Slovenská národná knižnica (Národná bibliografia) Vás pozýva na metodicko-koordinačný [...]
Dátum :  24 11 2017
25
26
27
28
Bratislava, Slovensko
Univerzitná knižnica v Bratislave
Slovenská národná knižnica (Národná bibliografia) Vás pozýva na metodicko-koordinačný [...]
Dátum :  28 11 2017
29
Martin, Slovensko
Literárne múzeum SNK
Cyklus vzdelávacích podujatí venovaný vybraným kapitolám a osobnostiam slovenskej literatúry [...]
Dátum :  29 11 2017
30

Navštívte nás

Navštívte SNK a jej múzeá

 

Slovenská národná knižnica
Námestie J. C. Hronského 1
036 01 Martin

 

Google mapa

 

Navštívte aj múzeá SNK

 

Digitálne knižnice

  

logo dikda TEL logo  

 

logo Slovakiana 90     europeana 

logo dikda katalog WDL logo